Ofertă acceptată Cumpărare directă

5x FIREPol Master Mix Ready to Load with 12.5 mM MgCl2

Număr anunț
DA20515434
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
BIO ZYME SRL (CUI RO18954013)
Cod CPV
33696600-1 · Reactivi pentru electroforeza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.425 RON
Valoare atribuită
1.425 RON
Data publicării
05.06.2018 07:31
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 09:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.425 RON

din 1.425 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.