Ofertă acceptată Cumpărare directă

GEMCITABINA ACCORD 100MG/ML*1FL*2 ML - GEMCITABINUM

Număr anunț
DA20514952
Autoritate contractantă
SC MEDICAL CENTER GRAL SRL (CUI 14912600)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
132,18 RON
Valoare atribuită
132,18 RON
Data publicării
04.06.2018 16:45
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 11:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

132,18 RON

din 132,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.