Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Urinex x 24 cps. gel
- Număr anunț
- DA20512124
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CODLEA (CUI 4317550)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 323,30 RON
- Valoare atribuită
- 323,30 RON
- Data publicării
- 04.06.2018 14:30
- Termen limită
- 11.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.06.2018 09:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
323,30 RON
din 323,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro