Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diluent (20L/tank)

Număr anunț
DA20498535
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC NOVACI (CUI 4666118)
Furnizor / câștigător
AVENA MEDICA SRL (CUI 24684380)
Cod CPV
33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.380 RON
Data publicării
31.05.2018 15:06
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 15:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.380 RON

din 2.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.