Ofertă acceptată Cumpărare directă

Detergent de covoare RM 519 Saci de filtru din hartie

Număr anunț
DA20552727
Autoritate contractantă
Compania Nationala Aeroporturi Bucuresti SA (CUI RO26490194)
Furnizor / câștigător
SUPERMARKET SERVICE SRL (CUI 21926986)
Cod CPV
39713431-3 · Accesorii pentru aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
527,60 RON
Valoare atribuită
527,60 RON
Data publicării
07.06.2018 13:22
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

527,60 RON

din 527,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.