Ofertă acceptată Cumpărare directă

SACI ASPIRATOR

Număr anunț
DA20546344
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Calarasi (CUI 4294030)
Furnizor / câștigător
GRUNDWAL S.R.L. (CUI RO14163610)
Cod CPV
39713431-3 · Accesorii pentru aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
235,20 RON
Valoare atribuită
235,20 RON
Data publicării
07.06.2018 09:53
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

235,20 RON

din 235,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.