Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de inregistrare sistematica in sectoare cadastrale cu categoria de dificultate 1
- Număr anunț
- DA20545354
- Autoritate contractantă
- Comuna Izvoare (Consiliul Local Izvoare) (CUI 4553410)
- Furnizor / câștigător
- RO 19057539 TOPOSURVEY S.R.L.
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126.050 RON
- Valoare atribuită
- 126.050 RON
- Data publicării
- 07.06.2018 09:18
- Termen limită
- 12.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.06.2018 14:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
126.050 RON
din 126.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro