Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de cadastru ,inregistrare sistematica si sporadica

Număr anunț
DA20542022
Autoritate contractantă
Comuna Vartescoiu (CUI 4298130)
Furnizor / câștigător
POPA SORIN VICTOR (CUI 30246725)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.671 RON
Valoare atribuită
31.671 RON
Data publicării
06.06.2018 15:22
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 15:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.671 RON

din 31.671 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.