Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire masuratori

Număr anunț
DA20541347
Autoritate contractantă
COMUNA CATA (CUI 4801370)
Furnizor / câștigător
ARHI SURVEY SRL (CUI 35594364)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.440 RON
Valoare atribuită
19.440 RON
Data publicării
06.06.2018 14:57
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 15:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.440 RON

din 19.440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.