Ofertă acceptată Cumpărare directă

Telemetru Bosch GLM40

Număr anunț
DA20539107
Autoritate contractantă
SPITALUL DE RECUPERARE NEUROMOTORIE "DR.CORNELIU BARSAN' DEZNA (CUI 3861927)
Furnizor / câștigător
SURVEY TOPO SOLUTIONS S.A. (CUI RO31231820)
Cod CPV
38291000-1 · Aparate de telemetrie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
350 RON
Valoare atribuită
350 RON
Data publicării
06.06.2018 13:42
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

350 RON

din 350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.