Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet cartuse HP Officejet 6700
- Număr anunț
- DA20516476
- Autoritate contractantă
- Scoala Generala "Aron Cotrus" Arad (CUI 29034044)
- Furnizor / câștigător
- COMPLETE PRINT SOLUTIONS SRL (CUI RO27581428)
- Cod CPV
- 38652100-1 · Aparate de proiectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 324,36 RON
- Valoare atribuită
- 324,36 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 08:59
- Termen limită
- 10.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.06.2018 16:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
324,36 RON
din 324,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro