Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet furnizare produse de birotica si tipizate ADV1011122

Număr anunț
DA20540612
Autoritate contractantă
SC APA SERV SA (CUI RO22224874)
Furnizor / câștigător
MB SILVER IMPEX SRL (CUI RO17679845)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.040,22 RON
Valoare atribuită
3.040,22 RON
Data publicării
06.06.2018 14:32
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 09:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.040,22 RON

din 3.040,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.