Ofertă acceptată Cumpărare directă

Figurină dans F 78

Număr anunț
DA20537942
Autoritate contractantă
CLUBUL COPIILOR MUN DRAGASANI (CUI 29126679)
Furnizor / câștigător
PROSPORT SRL (CUI RO5277275)
Cod CPV
39298400-1 · Statuete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
498,96 RON
Valoare atribuită
498,96 RON
Data publicării
06.06.2018 13:02
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 08:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

498,96 RON

din 498,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.