Ofertă refuzată Cumpărare directă

AER CONDITIONAT 9000 BTU/H

Număr anunț
DA20526942
Autoritate contractantă
Primaria Rosiorii de Vede (CUI 4652694)
Furnizor / câștigător
ITALCOM HIDROTERMOSANITARI SRL (CUI RO27825190)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.250 RON
Valoare finală
1.250 RON
Data publicării
05.06.2018 14:45
Data finalizării
07.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.