Ofertă acceptată Cumpărare directă

44110000-4 Materiale de constructii (Rev.2)

Număr anunț
DA20550103
Autoritate contractantă
COMUNA BALTESTI (CUI 2844294)
Furnizor / câștigător
SPAROM IMPEX S.R.L. (CUI RO16654494)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.245,22 RON
Valoare atribuită
5.245,22 RON
Data publicării
07.06.2018 11:53
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.245,22 RON

din 5.245,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.