Ofertă acceptată Cumpărare directă

Licenta program devizeWinDoc Deviz 5 (valabil nelimitat)

Număr anunț
DA20545908
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ROMAN (CUI 2613583)
Furnizor / câștigător
SOFTMAGAZIN SRL (CUI RO25938126)
Cod CPV
48411000-2 · Pachete software de gestionare a investitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.430 RON
Valoare atribuită
2.430 RON
Data publicării
07.06.2018 09:37
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 10:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.430 RON

din 2.430 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.