Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale pt Alimentare cu apa Tulești

Număr anunț
DA20541959
Autoritate contractantă
COMUNA DRAGOMIRESTI (CUI 4226494)
Furnizor / câștigător
GRIGOART SRL (CUI RO26009917)
Cod CPV
44115200-1 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.005,85 RON
Valoare atribuită
2.005,85 RON
Data publicării
06.06.2018 15:20
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 15:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.005,85 RON

din 2.005,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.