Ofertă acceptată Cumpărare directă

BATERIE 107 LAVOAR(10701)R821-30, JOLLYFLEX +VENTIL 1"1/4 32/40 8056/V,ROBINET COLTAR CU CAP CERAMIC

Număr anunț
DA20541824
Autoritate contractantă
COMUNA NICOLAE BALCESCU JUD. BACAU (CUI 4353234)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44411100-5 · Robinete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
277,72 RON
Valoare atribuită
277,72 RON
Data publicării
06.06.2018 15:14
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 15:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

277,72 RON

din 277,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.