Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de furnizare si montare covor pvc

Număr anunț
DA20539701
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
DEKA FLOOR CENTER SRL (CUI RO30691579)
Cod CPV
44112230-9 · Linoleum (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.144,64 RON
Valoare atribuită
4.144,64 RON
Data publicării
06.06.2018 13:59
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 09:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.144,64 RON

din 4.144,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.