Ofertă acceptată Cumpărare directă

PORTITA SOBA

Număr anunț
DA20539124
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA IEREMIA IRIMESCU BRUSTURI (CUI 17197617)
Furnizor / câștigător
DRAGANESCU TRUST SRL (CUI RO5829337)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121,85 RON
Valoare atribuită
121,85 RON
Data publicării
06.06.2018 13:43
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 13:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121,85 RON

din 121,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.