Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de auditare energetica, intocmire DALI, PT, CERERE DE FINANTARE

Număr anunț
DA20550979
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETUL BISTRITA-NASAUD (CUI 4347798)
Furnizor / câștigător
SPIRI COM SRL (CUI RO2632267)
Cod CPV
71242000-6 · Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
104.000 RON
Valoare atribuită
104.000 RON
Data publicării
07.06.2018 12:22
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 13:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

104.000 RON

din 104.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.