Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cap bara stg/dr Opel Movano 2011
- Număr anunț
- DA20550159
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dealul Spirii" Bucuresti - Ilfov (CUI 33949746)
- Furnizor / câștigător
- SECADA S.R.L. (CUI RO14297174)
- Cod CPV
- 42142100-7 · Piese pentru elemente de angrenare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 152 RON
- Valoare atribuită
- 152 RON
- Data publicării
- 07.06.2018 11:55
- Termen limită
- 12.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.06.2018 14:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
152 RON
din 152 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro