Ofertă acceptată Cumpărare directă

Balanta simpla Adam Dune DCT 2000, 2000 g

Număr anunț
DA20545270
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI RO5394950)
Cod CPV
42923110-6 · Balante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
709,17 RON
Valoare atribuită
709,17 RON
Data publicării
07.06.2018 09:14
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

709,17 RON

din 709,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.