Ofertă acceptată
Cumpărare directă
UZINA MEC.FISET 4 POLITE 800X350X1800
- Număr anunț
- DA20544574
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA CONSTANTIN PUFAN (CUI 8762240)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 571,28 RON
- Valoare atribuită
- 571,28 RON
- Data publicării
- 07.06.2018 08:43
- Termen limită
- 12.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.06.2018 09:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
571,28 RON
din 571,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro