Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii transport aerian Joensuu Finlanda

Număr anunț
DA20541999
Autoritate contractantă
Agentia pentru Dezvoltare Regionala Centru (CUI 11293615)
Furnizor / câștigător
ALBENA TOURS SRL (CUI RO32312922)
Cod CPV
60420000-8 · Servicii de transport aerian ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.405 RON
Valoare atribuită
4.405 RON
Data publicării
06.06.2018 15:22
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 16:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.405 RON

din 4.405 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.