Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Unelte si scule cu motor-DRDP Brasov ADV1014669
- Număr anunț
- DA20541613
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 42670000-3 · Piese si accesorii pentru masini-unelte (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.448 RON
- Valoare atribuită
- 1.448 RON
- Data publicării
- 06.06.2018 15:07
- Termen limită
- 12.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.06.2018 10:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.448 RON
din 1.448 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro