Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit schimb BTL-6000 SWT Manopera Deplasare

Număr anunț
DA20527385
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE SI GERIATRIE "CONSTANTIN BALACEANU STOLNICI (CUI 4318458)
Furnizor / câștigător
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI RO9731314)
Cod CPV
50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.679,50 RON
Valoare atribuită
2.679,50 RON
Data publicării
05.06.2018 14:59
Termen limită
10.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 12:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.679,50 RON

din 2.679,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.