Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Modernizari fatade cu tencuieli decorative
- Număr anunț
- DA20517531
- Autoritate contractantă
- Administratia Pietelor Agroalimentare S.A. (CUI RO10843605)
- Furnizor / câștigător
- CONPREST SRL (CUI RO1631158)
- Cod CPV
- 45443000-4 · Lucrari de fatade (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44.712 RON
- Valoare atribuită
- 44.712 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 09:42
- Termen limită
- 10.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.06.2018 14:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
44.712 RON
din 44.712 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro