Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lemn/Accesorii sanitare/Materiale de constructii

Număr anunț
DA20541635
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC COSTESTI (CUI 4971928)
Furnizor / câștigător
MODERN DECOR GEOPETRI S.R.L. (CUI Ro27936903)
Cod CPV
44191000-5 · Diverse materiale de constructii din lemn (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.302,28 RON
Valoare atribuită
3.302,28 RON
Data publicării
06.06.2018 15:08
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 15:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.302,28 RON

din 3.302,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.