Atribuită Cumpărare directă

Porumb boabe

Număr anunț
DA36320846
Autoritate contractantă
S.C. ECO S.A. (CUI 10625635)
Furnizor / câștigător
DANAGRI SRL (CUI 17266113)
Cod CPV
03211200-5 · Porumb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.960 RON
Data publicării
20.08.2024 14:30
Data finalizării
22.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.960 RON