Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furtun autospeciale pompieri 20 bar tip C 20m cu racorduri aluminiu de calitate superioara
- Număr anunț
- DA20540583
- Autoritate contractantă
- COMUNA RADASENI (PRIMARIA RADASENI) (CUI RO4327545)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL INVEST SRL (CUI RO15129535)
- Cod CPV
- 44482100-3 · Furtunuri de incendiu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.440 RON
- Valoare atribuită
- 1.440 RON
- Data publicării
- 06.06.2018 14:30
- Termen limită
- 11.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.06.2018 15:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.440 RON
din 1.440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro