Acasă · Licitații
· Scule, lacate, chei, balamale, dispozitive de fixare, lanturi si resorturi (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MENGHINA OTEL 250MM
- Număr anunț
- DA20534750
- Autoritate contractantă
- SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
- Furnizor / câștigător
- ROMTEC EUROPA S.R.L. (CUI RO6267105)
- Cod CPV
- 44500000-5 · Scule, lacate, chei, balamale, dispozitive de fixare, lanturi si resorturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.600 RON
- Valoare atribuită
- 2.600 RON
- Data publicării
- 06.06.2018 11:16
- Termen limită
- 11.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.06.2018 08:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.600 RON
din 2.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro