Atribuită Cumpărare directă

Echipament stomatologie

Număr anunț
DA35149440
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL CRAIOVA PELENDAVA (CUI 11964885)
Furnizor / câștigător
DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
Cod CPV
33141800-8 · Consumabile dentare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
536,83 RON
Data publicării
29.02.2024 13:46
Data finalizării
05.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

536,83 RON