Ofertă acceptată Cumpărare directă

INCHIRIERE AUTOBASCULANTA PENTRU TRANSPORT MATERIALE DE CONSTRUCTIE SI AGREGATE

Număr anunț
DA20541537
Autoritate contractantă
COMUNA HANGU (CUI 2614449)
Furnizor / câștigător
YAN BULDO SRL (CUI 37097540)
Cod CPV
45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.125 RON
Valoare atribuită
4.400 RON
Data publicării
06.06.2018 15:04
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 12:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.400 RON

din 4.125 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.