Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 73,9% sub estimat
Diverse pachete software si sisteme informatice
- Număr anunț
- DA20513798
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic "Nicolae Iorga (CUI 4205505)
- Furnizor / câștigător
- CASE SOFTWARE SRL (CUI RO17276044)
- Cod CPV
- 48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 651,60 RON 73,9% sub estimat
- Data publicării
- 04.06.2018 15:26
- Termen limită
- 09.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.06.2018 15:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
651,60 RON
din 2.500 RON estimat
73,9%
Adjudecat la 26,1% din estimat · economie 1.848,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.