Ofertă refuzată Cumpărare directă

Vulcanizare

Număr anunț
DA20461223
Autoritate contractantă
COMUNA OJDULA (CUI 4404508)
Furnizor / câștigător
NEXXON SRL (CUI 8509728)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,08 RON
Valoare finală
252,08 RON
Data publicării
29.05.2018 10:14
Data finalizării
07.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.