Număr anunț
DA20518369
Autoritate contractantă
DOMENIUL PUBLIC SI PRIVAT S.A. (CUI 27231643)
Furnizor / câștigător
EURO SERVICE S.S.I. SRL (CUI 17896615)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134,48 RON
Valoare atribuită
134,48 RON
Data publicării
05.06.2018 10:10
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 12:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134,48 RON

din 134,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.