Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii hoteliere aferente grilei de cursuri de formare profesionala in sesiunea 5-12 August 2018

Număr anunț
DA20551753
Autoritate contractantă
Comuna Rojiste (Consiliul Local Rojiste) (CUI 16350797)
Furnizor / câștigător
HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
Cod CPV
55100000-1 · Servicii hoteliere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.178 RON
Valoare atribuită
10.178 RON
Data publicării
07.06.2018 12:47
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 13:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.178 RON

din 10.178 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.