Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,9% sub estimat
Servicii hoteliere
- Număr anunț
- DA20547177
- Autoritate contractantă
- COMUNA IRATOSU (CUI 3519534)
- Furnizor / câștigător
- HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
- Cod CPV
- 55100000-1 · Servicii hoteliere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.617 RON
- Valoare atribuită
- 3.549 RON 1,9% sub estimat
- Data publicării
- 07.06.2018 10:21
- Termen limită
- 12.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.06.2018 12:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.549 RON
din 3.617 RON estimat
1,9%
Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 68 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.