Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 12,6% sub estimat

Servicii hoteliere

Număr anunț
DA20546540
Autoritate contractantă
COMUNA IRATOSU (CUI 3519534)
Furnizor / câștigător
HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
Cod CPV
55100000-1 · Servicii hoteliere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.267 RON
Valoare atribuită
13.341 RON 12,6% sub estimat
Data publicării
07.06.2018 10:01
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 12:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.341 RON

din 15.267 RON estimat 12,6%

Adjudecat la 87,4% din estimat · economie 1.926 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.