Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de transport rutier

Număr anunț
DA20540244
Autoritate contractantă
Comuna Alimpesti (CUI 4666436)
Furnizor / câștigător
ALIMPEŞTI UTIL SRL (CUI 28109807)
Cod CPV
60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.260 RON
Valoare atribuită
34.260 RON
Data publicării
06.06.2018 14:16
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
06.06.2018 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.260 RON

din 34.260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.