Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Arefam 200mg*30cps.moi (PROGESTERONUM) - 185026594
- Număr anunț
- DA20544382
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MANGALIA (CUI 4515441)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33641300-8 · Hormoni sexuali si modulatori ai functiei genitale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 133,25 RON
- Valoare atribuită
- 133,25 RON
- Data publicării
- 07.06.2018 08:33
- Termen limită
- 12.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.06.2018 09:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
133,25 RON
din 133,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro