Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie medicamente

Număr anunț
DA20543481
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Cronice Sebis (CUI 3861919)
Furnizor / câștigător
ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
Cod CPV
33670000-7 · Medicamente pentru sistemul respirator (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.108 RON
Valoare finală
1.108 RON
Data publicării
06.06.2018 19:55
Data finalizării
07.06.2018 08:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.