Atribuită Cumpărare directă

Serv.de consultanta - Modernizarea sistemului de colectare si epurare a apelor uzate in mun.Ploiesti

Număr anunț
DA36322065
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
Furnizor / câștigător
DINENG DEV SRL (CUI 27752170)
Cod CPV
71311000-1 · Servicii de consultanta in domeniul lucrarilor publice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
250.000 RON
Data publicării
20.08.2024 14:30
Data finalizării
21.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

250.000 RON