Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proiectare,executie si montare scara de incendiu exterioara la DGASPC Gorj

Număr anunț
DA20519116
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Gorj (CUI 9247854)
Furnizor / câștigător
T.M.G.- CONPREST SRL (CUI RO6826223)
Cod CPV
71327000-6 · Servicii de proiectare a structurilor portante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.136 RON
Valoare atribuită
44.136 RON
Data publicării
05.06.2018 10:32
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 14:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.136 RON

din 44.136 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.