Ofertă refuzată Cumpărare directă

Evaluare teren

Număr anunț
DA20551421
Autoritate contractantă
ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
Furnizor / câștigător
PREST AUDIT SRL (CUI 31357195)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare finală
1.600 RON
Data publicării
07.06.2018 12:36
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 12:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.