Atribuită Cumpărare directă

REABILITARE SOCLU

Număr anunț
DA36322357
Autoritate contractantă
COMUNA GORGOTA (CUI 2845354)
Furnizor / câștigător
LAUR CONCEPT CONSTRUCT S.R.L. (CUI 40471635)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.629,20 RON
Data publicării
20.08.2024 14:30
Data finalizării
21.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.629,20 RON