Atribuită Cumpărare directă

PRODUSE NECESARE DESFASURARII ACTIVITATII - SERVICIUL ACTIVITATI AUXILIARE

Număr anunț
DA36322383
Autoritate contractantă
Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
03111500-7 · Seminte de susan (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.668,10 RON
Data publicării
20.08.2024 14:30
Data finalizării
23.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.668,10 RON