Atribuită Cumpărare directă

Pachet Echipamente Audio-Video conform cerere 14/PNRR/31.05.2024 Liceul Ion Cantacuzino

Număr anunț
DA36322465
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "Ion Cantacuzino (CUI 4469329)
Furnizor / câștigător
DATA HUB SOLUTION S.R.L. (CUI 40889809)
Cod CPV
32232000-8 · Echipament pentru videoconferinte (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
49.940 RON
Data publicării
20.08.2024 14:30
Data finalizării
20.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.940 RON