Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii organizare ziua transplantului
- Număr anunț
- DA20535887
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA BUCURESTI-ILFOV (CUI 26361041)
- Furnizor / câștigător
- 13 TRAVEL STAR LIGHT S.R.L. (CUI 38610049)
- Cod CPV
- 79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.230 RON
- Valoare atribuită
- 4.230 RON
- Data publicării
- 06.06.2018 11:57
- Termen limită
- 11.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.06.2018 09:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.230 RON
din 4.230 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro